Honba za svatým grálem

Co vás čeká

Léta páně 1307 započal hon na Templářské rytíře zosnovaný králem Filipem IV. Cílem krále bylo zajmout Velmistra řádu, který znal tajemství svatých relikvií a místo jejich úkrytu. Řádoví bratři byli informováni, aby své relikvie nalezli a uschovali do bezpečí. Ty a tví bratři jste byli varováni, že královské vojsko se již blíží a moc času k nalezení svatého grálu Vám již nezbývá, jednejte proto rychle, Velmistr Jacquese de Molay grál uschoval velmi pečlivě.


Délka hry

V naší únikové místnosti zažijete 90 minut plných zábavy a adrenalinu. Během této doby na Vás čeká řada nápaditých úkolů a hádanek. Po dokončení hry si zde budete moci vyzkoušet a vyfotit se v dobových kostýmech.


Zvolte si obtížnost

Ráj

Vhodná pro začátečníky, kteří nemají zkušenosti s hrami podobného typu, nebo hráče, či dvojice, kteří si hru chtějí zahrát bez dlouhého tápání. Vyšší moc jim v temných časech osvětlí jejich cestu za svatým cílem.

Očistec

Vhodná pro pokročilé hráče, kteří chtějí potrápit své mozkové závity. Mohou si říci o radu řádového bratra, který je navede na správnou stopu.

Peklo

Boj na život a na smrt. Nečekejte žádnou pomoc, jste necháni napospas královskému vojsku.


Video


Pravidla hry

  1. Objednávat hru přes rezervační systém lze minimálně 48 hodin dopředu. Po odeslání rezervačního formuláře bude doručen potvrzovací email nejpozději do 24 hodin. Pokud chcete hrát ještě dříve, či v případě problému (nedoručení potvrzovacího emailu) volejte +420 735 597 937
  2. Stornovat termín lze nejpozději do 24 hodin před začátkem hry. V opačném případě bude účtován poplatek ve výši 50% z ceny hry.
  3. Příchod týmu na hru: 10 minut před sjednaným časem začátku hry.
  4. Děti do 15 let v doprovodu osoby starší 18 let, která zodpovídá za mladistvé.
  5. Vždy dodržujte pokynů obsluhy hry.
  6. Alkohol a jiné omamné látky jsou zakázané. Osoby v podnapilém stavu nemohou být vpuštěny do prostor únikové hry.
  7. Prostory hry jsou nekuřácké.
Tel.: +420 735 597 937
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!