Útěk z alchymistické laboratoře

Sezónní otvírací doba od dubna do října!
Úniková hra se nachází v nevytápěných prostorech.
Otužilcům rádi otevřeme dveře i mimo sezónu, počítejte s teplotou stejnou jako venku.


Co vás čeká

Alchymista míchal ve své pracovně různé látky za účelem objevení zázračného lektvaru. Na své pokusy si přivolal partu odborníků z oblasti chemie, aby mu s jeho výzkumem pomohli. Došlo k havárii a k úniku jedovatých látek. Alchymista zmizel i s klíčem a nechal vás v místnosti plné šifer. Podaří se vám vše vyluštit a opustit místnost včas?


Délka hry

V této únikové hře se dočkáte 60 napínavých minut plných pátrání a luštění šifer. Aby se vám podařilo z místnosti uniknout, budete muset překonat všechny nástrahy, které vám alchymista nechal v cestě. Po dokončení hry si na památku odneste minci.


Obtížnost

Hru doporučujeme od 12 let v doprovodu s dospělou osobou. V případě potřeby je možnost využít řadu nápověd, které vám jsou k dispozici kdykoli v průběhu hry. Nečekají na vás fyzicky náročné úkoly a nejsou potřeba odborné znalosti. Vše co k luštění potřebujete, najdete v místnosti kolem sebe. Hra není vhodná pro vozíčkáře. Prostory hry se nachází v patře.


Platnost poukazu

Úniková hra se nachází v nevytápěných prostorech. Z toho důvodu je možné hru navštívit pouze od dubna do října. Vážným zájemcům otevřeme i mimo sezónu. Počítejte však prosím s teplotou jako venku. Mimo sezónu je rezervace možná pouze na tel. čísle: +420 735 597 937.

Zakoupené poukazy jsou platné celou sezónu od dubna do října.


Video


Pravidla hry

  1. Objednávat hru přes rezervační systém lze minimálně 48 hodin dopředu. Po odeslání rezervačního formuláře bude doručen potvrzovací email nejpozději do 24 hodin. Pokud chcete hrát ještě dříve, či v případě problému (nedoručení potvrzovacího emailu) volejte +420 735 597 937
  2. Stornovat termín lze nejpozději do 24 hodin před začátkem hry. V opačném případě bude účtován poplatek ve výši 50% z ceny hry.
  3. Příchod týmu na hru: 10 minut před sjednaným časem začátku hry.
  4. Děti do 15 let v doprovodu osoby starší 18 let, která zodpovídá za mladistvé.
  5. Vždy dodržujte pokynů obsluhy hry.
  6. Alkohol a jiné omamné látky jsou zakázané. Osoby v podnapilém stavu nemohou být vpuštěny do prostor únikové hry.
  7. Prostory hry jsou nekuřácké.

Tel.: +420 735 597 937
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!