Útěk z alchymistické laboratoře

Sezónní otvírací doba od dubna do října!
Úniková hra se nachází v nevytápěných prostorech.
Otužilcům rádi otevřeme dveře i mimo sezónu, počítejte s teplotou stejnou jako venku.


Co vás čeká

Alchymista míchal ve své pracovně různé látky za účelem objevení zázračného lektvaru. Na své pokusy si přivolal partu odborníků z oblasti chemie, aby mu s jeho výzkumem pomohli. Došlo k havárii a k úniku jedovatých látek. Alchymista zmizel i s klíčem a nechal vás v místnosti plné šifer. Podaří se vám vše vyluštit a opustit místnost včas?


Délka hry

V této únikové hře se dočkáte 60 napínavých minut plných pátrání a luštění šifer. Aby se vám podařilo z místnosti uniknout, budete muset překonat všechny nástrahy, které vám alchymista nechal v cestě. Po dokončení hry si na památku odneste minci.


Obtížnost

Hru doporučujeme od 12 let v doprovodu s dospělou osobou. V případě potřeby je možnost využít řadu nápověd, které vám jsou k dispozici kdykoli v průběhu hry. Nečekají na vás fyzicky náročné úkoly a nejsou potřeba odborné znalosti. Vše co k luštění potřebujete, najdete v místnosti kolem sebe. Hra není vhodná pro vozíčkáře. Prostory hry se nachází v patře.


Platnost poukazu

Úniková hra se nachází v nevytápěných prostorech. Z toho důvodu je možné hru navštívit pouze od dubna do října. Vážným zájemcům otevřeme i mimo sezónu. Počítejte však prosím s teplotou jako venku. Mimo sezónu je rezervace možná pouze na tel. čísle: +420 735 597 937.

Zakoupené poukazy jsou platné celou sezónu od dubna do října.


Video

Tel.: +420 735 597 937
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!